Як змінився найбільший сервіс для мовних шкіл PushtoLearn під час війни
Шостий місяць війни між Росією та Україною, яка зачепила всіх без виключення нас, українців. В цьому листі ми коротко розповімо вам, які події трапилися з нашим сервісом, який ми створили і розвивали в Києві з 2014 року, ставши найбільш популярною LMS для мовних шкіл в Україні та інших країнах.

Відключили всіх клієнтів Росії і Білорусі


На лютий 2022 року нашими клієнтами були найбільші мовні школи Росії, Білорусі, України, Казахстану, були партнери також із Чехії, Польщі, Великобританії, Німеччини, Італії, Іспанії, Естонії, Литви, Чилі, Бразилії і Швеції. Зокрема, із топ-10 мовних шкіл Москви, ми працювали із шістьма. Але війна все перекреслила, бо неможливо продовжувати бізнес з тими, чия країна хоче тебе знищити. Тому ми відключили всіх клієнтів з Росії і Білорусі, хоча і на них припадала суттєва частка доходу сервісу. До речі, не зовсім розуміємо ті українські школи і репетиторів, які продовжують співпрацю з російськими сервісами ProgressMe чи SkyEng.
 
Мобілізували частину команди до ЗСУ

З перших днів війни ми стали на облік у військкоматах, частину команди мобілізували до ЗСУ. Підтримуємо і переживаємо за них. Довелося перебудувати деякі процеси, щоб забезпечити стабільну роботу сервісу. Відклали на деякий час реліз нового дизайну для деяких функцій платформи. Акцент зробили на підтримці клієнтів і адаптації до нових реалій. 
 
Додали українські переклади для підручників і курсів

На початок року в нашій базі було 235 підручників з лексикою, тестами і граматичними вправами – сотні тисяч прикладів і лексичних одиниць. У переважній більшості основна мова перекладів в них була російська і англійські дефініції. Але, звичайно, для студентів українських мовних шкіл гостро стало питання українських перекладів, тому ми активно взялися за цю задачу.
 
Підтримали українські мовні школи

24 лютого ми всі зробили крок у невизначеність, багато хто залишив свої домівки, дехто виїхав за кордон. Для наших клієнтів з України ми зробили платформу безкоштовною, щоб вони могли залишатися на зв’язку зі своїми викладачами і студентами, продовжувати навчальний процес. Через 3 місяці війни наші партнери почали відновлювати свій бізнес, почали повертатися до платних функцій, за що ми їм дуже вдячні. Дуже тішить, що корпоративні клієнти продовжили навчання з Golden Staff, English Office, ABC Centre, BTC  та Empire, що діти і надалі вчаться в English House, BigBen, та English Time, а українські фінансисти проходять курси від Financial Business English School. Невимовно приємно було почути добрі звістки від  Intelligent Academy з Одеси, Red Arrow з Києва,  а також з Харкова, Вроцлава, Берліна, Оттави та інших міст, де опинилися наші клієнти. Разом - ми всі сильне освітнє комм’юніті, яке прагне будувати квітучу і освічену Україну.
 
Мовні школи, яких ми обслуговуємо — прекрасні. Вони надихають кожного з нас окремо та компанію загалом бути найкращими версіями самих себе. У процесі інтенсивного розвитку PushtoLearn змінювався та адаптовувався багато разів. Більшість змін, які нам довелося запровадити, полягали в тому, аби вирости у щось більше. Ми віримо в Україну і нашу спільну перемогу.
 
Будемо раді допомогти і вашому бізнесу інтегрувати у себе сучасні освітні технології.

PushtoLearn - SaaS продукт для языковых школ
для онлайн обучения, учета и тестирования студентов